Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, placówkach NFZ i urzędach w Opolu i całym województwie opolskim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Ekwador Klub

Ekwador Klub Manieczki położony jest niedaleko Brodnicy, w Manieczkach. Przez wielu uznawany za miejsce kultowe i legendarne dla polskiego świata muzyki klubowej. Od lat stanowi nieodłączną część sceny trance w Polsce. Ekwador Klub Manieczki posiada dwie odrębne sale muzyczne, antresolę, 6 doskonale zaopatrzonych barów, restaurację, ogródek letni i salę bilardową.

Szara Willa Opole

Szara Willa to lokal mieszczący się w nowym trzygwiazdkowym hotelu w centrum Opola (goście restauracji mogą przy okazji skorzystać z innych atrakcji oferowanych w tym miejscu, takich jak kręgielnia czy klub fitness). Lokal urządzony jest w eleganckim stylu kolonialnym i dzieli się na część restauracyjną i barową.

Shape Line

Fitness Klub Shape Line jest pierwszym miejscem w Kluczborku, w którym nasi klienci mogą zadbać o swoją formę, sylwetkę i - co najważniejsze - o dobre samopoczucie w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

Zajazd Kasztelański

Zajazd Kasztelański mieści się w zacisznej części Opola, wśród zieleni. Posiada 7 sal: rycerską, kominkową, bankietową, reprezentacyjną, Salę Gdańską, "EDDIE CLUB" z bilardem i automatami oraz bogato zaopatrzony bar które łącznie mogą pomieścić ponad 300 osób. Zajazd Kasztelański serwuje dania kuchni śląskiej i staropolskiej.

Akwarium

Akwarium znajduje się w Opolu na ulicy Ozimskiej. Ta kryta pływalnia to obiekt nowoczesny, który w roku 2000 przeszedł gruntowny remont. Do dyspozycji gości jest basen sportowy o wymiarach 25m x 12,5m, w którym jednocześnie może pływać do 60 osób, a także zjeżdżalnia wodna -35 m, wanna do hydromasażu oraz sauna fińska.

British School Opole

British School to szkoła zapewniająca szeroki zakres kursów językowych (do wyboru pięć różnych języków) dla różnorodnych grup wiekowych, prowadzonych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Bestsellery