Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Szkoła Języków Obcych Optima

Kontakt

tel.:
77 441-22-26
e-mail:
optima@optima.opole.pl
www:
http://www.optima.opole.pl/

Lokalizacja

Województwo:
opolskie
Miejscowość:
Opole
Ulica:
Kościuszki 16
Kod pocztowy:
45-062
Szkoła Języków Obcych Optima
Szkoła Języków Obcych Optima oferuje kursy na pięciu różnych poziomach zaawansowania oraz dla zróżnicowanych grup wiekowych (dla dzieci od czwartego roku życia, młodzieży oraz dorosłych), kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych i zdobycia certyfikatów językowych oraz kursy o charakterze biznesowym (program dopasowywany jest do oczekiwań zleceniodawcy), a także specjalne kursy dla studentów. Szkoła Języków Obcych Optima wykorzystuje metodę komunikatywną, która pozwala na możliwie szybkie osiągnięcie poziomu płynnego porozumiewania się w wybranym języku obcym, program uzupełniany jest zagadnieniami interdyscyplinarnymi, które mają rozwijać ogólną wiedzę kursantów o krajach wybranego obszaru językowego.

Informacje szczegółowe

  • Języki obce: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski
  • Rodzaje kursów: kursy dla dzieci, kursy dla młodzieży szkolnej, kursy dla dorosłych, kursy dla firm, kursy indywidualne
  • Metody nauczania: metoda komunikatywna, której celem jest szybkie osiągnięcie umiejętności porozumiewania się w wybranym języku obcym, program uzupełniany jest zagadnieniami interdyscyplinarnymi
  • Tryb prowadzenia zajęć: stacjonarne, indywidualne
  • Dni prowadzenia zajęć: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota
  • Liczebność grup: 6-10
  • Przygotowanie do egzaminów: Tak
  • Do jakich egzaminów przygotowuje szkoła językowa: egzaminy ESOL Cambridge: First Certificate in English; Certificate in Advanced English; Certificate of Proficiency in English
  • Certyfikaty posiadane przez szkołę: brak
  • Przykładowa cena produktu: OPTIMA Kids: 800 - 990 zł OPTIMA Young: 1.100 - 1.400 zł OPTIMA TEENS: 1.200 - 1.550 zł OPTIMA STANDARD: 1.450 - 1.800 zł OPTIMA PREMIUM: 1.750 - 1.950 zł
  • Organizacja kursów zagranicznych: Tak
  • Zaplecze dydaktyczne: sale wyposażone w sprzęt multimedialny
  • Zajęcia prowadzone przez: Lektorów polskich, Native spikerów

Szkoły językowe, które mogą Ci się spodobać 3 cechy:

  • Przygotowanie do egzaminów: Tak
  • Kursy za granicą: Tak
  • Kursy języka polskiego: Nie
Bestsellery

Inne firmy i instytucje:

Art Instal Rosińska Małgorzata
Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Zaks Zakrzewski Andrzej
Księgarnia Literka Mucha Krystyna
Ośrodek Szkoleniowo-wypoczynkowy Suchy Bór sp. z o.o.
Sklep Spożywczo Przemysłowy Baltazar Karina Ploschytza
Kreowanie Stylu - Alicja Sobolewska
Zygfryd Larysz Zakład Stolarstwa Dekoracyjno Użytkowego Larysz
Maria Bonk Fryzjerstwo
"U Agaty" Przyjęcia Okolicznościowe
Agnieszka Ziobrowska P U P H Aplix
Konrad Pohl Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Agropol
Aleksander Jaworski Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
Ireneusz Huszcza Doradztwo Organizacyjne Solutions
Ewa Krechowicz Salon Kosmetyczny Ewa
Andrzej Giza
Apteka Pod Złotą Wagą Ewa Purtak i Krzysztof Purtak s.j.
Anna, Nysa
Jumar Opole Tomasz Masłocha
Ferma Drobiu Birski Henryk
Impuls 3 Grażyna Burcan-kurzyńska
Gabinet Dentystyczny Roman Sadowski Lek Specj Chir Szczękowo Twarzowej
Tinaled Henryk Nyolt
Krzysztof Krzykacz Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof
Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem
Bobas s.c. Artur Zych Irena Hudoba
Addictive Sound Zajdel Krzysztof
Partykiewicz Damian Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jiskra
Jerzy Żmuda Biuro Projektowania i Wycen Majątkowych Estbud
Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Szansa sp. z o.o.
Gabinet Laryngologiczny Specjalista Otolaryngolog Henryk Skrago
Robert Gryga Firma Handlowo Usługowa Robex
Marcin Lipok Usługi Stolarskie
Kowalska Małgorzata Fryzjerstwo Damsko Męskie
Krzysztof Juszczak Zakład Malarski Błysk
Kania Stanisław Gabinet Lekarski
Przedszkole Publiczne w Kosorowicach
Barwiński Grzegorz Produkcja Usługi Handel
Gospodarstwo Rolne Marek Raczek
Piotr Warzecha Usługi Remontowo Budowlane
Budmar Mariusz Baszuk
Biblioteka Publiczna Miejska, Brzeg
Doradztwo Ubezpieczeniowe Andrzej Kupiński
Ayk
Belle Epoque
Martyna Bogusław
Blacharstwo Samochodowe Usługi Spawalnicze Jarosław Wolak
Stahlbau Stieblich Budowa Hal - Biuro Projektowe Sp. z o.o.
PHU Ena Norbert Mnich
Firma Handlowo Usługowa Ewa Sękowska
Wojciech Harańczyk Ha Ko Ja
Proximus s.c. Szumlakowski Marek Roszak Krzysztof
Work Force Szaryj s.j. Oddział Kędzierzyn-koźle
Kantor Progress
Kazimierz Nowak Instalatorstwo Sanitarne i Ogrzewania
Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Ragtime Anna Lasek
Zenon Madej PPHU Madbud
Gabinet Lekarski Barbara Koc Ogonowska
Nabuurs sp. z o.o.
Mariola Bajsarowicz Salon Fryzjerski Damsko Męski Mela
Zawieszane Podnośniki Widłowe sp. z o.o.