Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Szkoła Języków Obcych Optima

Kontakt

tel.:
77 441-22-26
e-mail:
optima@optima.opole.pl
www:
http://www.optima.opole.pl/

Lokalizacja

Województwo:
opolskie
Miejscowość:
Opole
Ulica:
Kościuszki 16
Kod pocztowy:
45-062
Szkoła Języków Obcych Optima
Szkoła Języków Obcych Optima oferuje kursy na pięciu różnych poziomach zaawansowania oraz dla zróżnicowanych grup wiekowych (dla dzieci od czwartego roku życia, młodzieży oraz dorosłych), kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych i zdobycia certyfikatów językowych oraz kursy o charakterze biznesowym (program dopasowywany jest do oczekiwań zleceniodawcy), a także specjalne kursy dla studentów. Szkoła Języków Obcych Optima wykorzystuje metodę komunikatywną, która pozwala na możliwie szybkie osiągnięcie poziomu płynnego porozumiewania się w wybranym języku obcym, program uzupełniany jest zagadnieniami interdyscyplinarnymi, które mają rozwijać ogólną wiedzę kursantów o krajach wybranego obszaru językowego.

Informacje szczegółowe

  • Języki obce: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski
  • Rodzaje kursów: kursy dla dzieci, kursy dla młodzieży szkolnej, kursy dla dorosłych, kursy dla firm, kursy indywidualne
  • Metody nauczania: metoda komunikatywna, której celem jest szybkie osiągnięcie umiejętności porozumiewania się w wybranym języku obcym, program uzupełniany jest zagadnieniami interdyscyplinarnymi
  • Tryb prowadzenia zajęć: stacjonarne, indywidualne
  • Dni prowadzenia zajęć: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota
  • Liczebność grup: 6-10
  • Przygotowanie do egzaminów: Tak
  • Do jakich egzaminów przygotowuje szkoła językowa: egzaminy ESOL Cambridge: First Certificate in English; Certificate in Advanced English; Certificate of Proficiency in English
  • Certyfikaty posiadane przez szkołę: brak
  • Przykładowa cena produktu: OPTIMA Kids: 800 - 990 zł OPTIMA Young: 1.100 - 1.400 zł OPTIMA TEENS: 1.200 - 1.550 zł OPTIMA STANDARD: 1.450 - 1.800 zł OPTIMA PREMIUM: 1.750 - 1.950 zł
  • Organizacja kursów zagranicznych: Tak
  • Zaplecze dydaktyczne: sale wyposażone w sprzęt multimedialny
  • Zajęcia prowadzone przez: Lektorów polskich, Native spikerów

Szkoły językowe, które mogą Ci się spodobać 3 cechy:

  • Przygotowanie do egzaminów: Tak
  • Kursy za granicą: Tak
  • Kursy języka polskiego: Nie
Bestsellery

Inne firmy i instytucje:

Alicja Krawczyńska
Gkt Serwis sp. z o.o.
Karol Lachowicz Agencja Konwoju i Ochrony Mienia Husaria
Zakłady Mechaniczne Cerama Sa
Salon Fryzjerski Grażyna Król
Zakład Mechaniki Pojazdowej Piotr Hajduk
Jan Gawlik Jan Bud
Urszula Dębicka Zakład Fryzjerski Oliwia
Mars Arkadiusz Smereczyński
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Dylakach
P U Urban Pro Szkwyra Zbigniew
Profi Materiały Budowlane Wiesława Baran
Logo Rajd sp. z o.o.
Archi Kon sp. z o.o.
Piotr Wieczorek Stolarstwo Wieczorek Schody Drewniane
Zespół Szkolno Przedszkolny w Lubszy Publiczne Przedszkole w Lubszy
Agnieszka Farasiewicz Safety & Health
Tomasz Próchniak Firma Usługowo Gastronomiczna Pub Babel
Przedszkole Publiczne w Dziewiętlicach
Łączyna Sylwester Proelektro
Odra sp. z o.o.
Mariusz Sęk Zakład Usługowo Handlowy Trans Sęk
przedszkole nr 3 Głubczyce
Aleksander Woźny Agencja Handlowo-wydawnicza Almar
Astal sp. z o.o.
Archikon Dobrowolski Dobrowolski Konrad
Aneta Adamczyk Indywidualna Praktyka Lekarska
Beata Majnusz Majbud
Nova Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
Stanisław Pacek
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Tadeusz W Oleśnie Tadeusz Kacała
Kwiaciarnia Adamska Bogusława
P u H Marbet Beata Grygorowicz
Firma Handlowo-transportowa Kka Klaudiusz Kurelowski
Przedszkole Publiczne nr 3 Brzeg
Firma Usługowo Handlowa Hesta s.c. Stanisław Wajda Janina Wajda
Zakład Instalacji Sanitarnych C O i Gaz Didyk Andrzej
Label Team sp. z o.o.
Arnold Bonk Firma Usługowo Handlowa Eurazya
Spółdzielnia Usług Rolniczych
Inet System Grzegorz Chrzanowski
Kopij Aleksandra Pracownia Protetyczno-ortodontyczna
Joanna Bodzioch Pracownia Protetyki Stomatologicznej
Przedsiębiorstwo Rolno-usługowo-handlowe Bukorol sp. z o.o.
Gospodarstwo Rolne
Hubert Hendel Usługi Ogólnobudowlane
Kowalski Łukasz
Zakład Usługowy Cerber s.c. Tadeusz Sałdak Krzysztof Ciania
Mechanika Pojazdowa - Świerc Andrzej
Bucyk Mieczysława
Maszyny i Urządzenia Rolnicze Zbigniew Danecki Norbert Suchy s.j.
Przedszkole Publiczne nr 56 w Opolu
Radosław Jaworski Studio Tatuażu Artystycznego Jawor Art
Grüner Mateusz Grüner Consulting
Chadysz Zofia Grupowa Praktyka Pielegniarek Medycyna Szkolna s.c.
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Miller Justyna
Grzegorz Klainert Stadnina Koni Morów
Usługi Hotelarskie Wypoczynek Stramowski Jerzy
Jan Gawlik Sylwania Trans Usługi Transportowe
Kancelaria Radcy Prawnego s.k. Sebastian Kania